Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Tonga

Nieruchomość na sprzedaż w Tonga

Królestwo Tonga położone jest pomiędzy Fidżi i Niue, na wschód od Australii, tuż poniżej Samoa, na południowym Pacyfiku. Tonga to ostatnia monarchia polinezyjska na Pacyfiku. Tonga składa się z ponad 150 wysp i jest często nazywana „Przyjaznymi Wyspami”, którą nazwał Kapitan Cook dzięki życzliwemu przyjęciu.

Główna wyspa, Tongatapu, jest chroniona przez laguny i wapienne klify. Oto wiejska stolica Nuku'alofa.

Bardzo trudno jest kupić nieruchomość na sprzedaż w Tonga.

W przeciwieństwie do innych krajów wysp Pacyfiku, na Tonga nie ma wspólnej płaszczyzny. Tonga praktykuje nieco feudalny system własności ziemi. Cała kraina Tonga należy do króla i dlatego król może nadać szlachcicom i wodzom jedną lub więcej posiadłości, które staną się ich dziedzictwem. Własność tej własności przeszła tylko na męskich członków rodziny lub klanu. Każdy mężczyzna w wieku powyżej 16 lat ma prawo do 8,25 akra ziemi uprawnej i małej działki pod budowę swojego domu.

 

Cudzoziemcy mogą wynajmować grunty na okres do 99 lat, pod warunkiem uzyskania zgody Rady Ministrów. Właściciele nieruchomości na sprzedaż w Tonga mogą wynająć tylko pięć% całkowitej powierzchni swojej nieruchomości. Żadna ziemia nie może zostać sprzedana.

Dlaczego nieruchomość na sprzedaż w Vava'u Tonga jest tak tania?

W porównaniu z innymi krajami wyspiarskimi, takimi jak Fidżi, ceny na Tonga są więc poniżej Fidżi, więc trzeba coś podejrzewać. Właśnie dlatego, że istnieją powody, dla których Tonga ma bardzo podejrzaną cenę po niskich cenach.

Powodem numer jeden niższej ceny w Tonga jest; nie możesz „kupić” ziemi w Tonga, możesz ją tylko wynająć. Dzierżawa jest generalnie postrzegana jako tańsza niż posiadanie, stąd najniższa cena zakupu ziemi.

Jeśli więc chcesz kupić nieruchomość na sprzedaż w Tonga, lepiej skontaktować się z wykwalifikowanym konsultantem.

  •  
    Przeprowadzka do Tonga. Ekspatriuj i mieszkaj w Tonga.

        Marzysz o raju, ale nie wiesz, do którego celu wybrać? Czy jesteś zmęczony zwykłą rutyną, która jest coraz bardziej monotonna i powtarzalna? Przyznaj się: czy możesz sobie wyobrazić, że jesteś w ciepłym i słonecznym miejscu, w całkowitym relaksie, ale nie wiesz, jak zrealizować swoje marze ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Na 99 lat najem w Toula Village, Vava'u, Tonga Oceanfront Lot w Tonga za 5000 USD lub B / O Cena wywoławcza: 5000 USD (do negocjacji - dostępne fina...
Cod. 21985

Sprzedaż Wyspa, Tonga, Ha'pai, Lulunga, N/A

7,028,032.00PLN
Sprzedaż
Wyspa

60000 m²
Prywatna wyspa na sprzedaż w Królestwie Tonga 75 lat dzierżawić zbywalne, odnawialne. Budowanie prywatnej willi ortouristic ośrodek.
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB